Aksident i trefishtë në hyrje të Lezhës, plagosen disa persona - Bota Sot
Aksident i trefishtë në hyrje të Lezhës, plagosen disa persona

Shqipëria

Aksident i trefishtë në hyrje të Lezhës, plagosen disa persona

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 15:49
Foto ilustrim

Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Lezhës.

Raportohet se në aksident janë përfshirë tre makina dhe kanë mbetur të plagosur tre persona.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat