I jep fund jetës 60-vjeçari shqiptar, dalin detajet e para

Shqipëria

I jep fund jetës 60-vjeçari shqiptar, dalin detajet e para

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:19
Foto ilustrim

Një 60- vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës. Mësohet se i moshuari me inicialet Sh.Xh, është vetvarur ditën e sotme.

Policia është njoftura në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje.

Mësohet se ai është vetvarur dhe është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat