Rama nxjerr videon dhe zbulon çfarë po ndodh me personat në karantinë - Bota Sot
Rama nxjerr videon dhe zbulon çfarë po ndodh me personat në karantinë

Shqipëria

Rama nxjerr videon dhe zbulon çfarë po ndodh me personat në karantinë

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 11:56
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen policët që bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus,

Rama thekson se ata duhet të respektojnë karantinën, pasi në të kundërt do të merren masa.

“Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu, por këto mesazhe njerëzore nga takimet me punonjësit e policisë së shtetit shërbejnë për këdo. Kushdo që është i prekur nga Covid-19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën.

Policia i di të gjitha dhe kontrollet do të vijojnë! Shëndeti mbi të gjitha”, shkruan Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat