Shiu largon pushuesit nga plazhi, radhë të gjata trafiku në Vlorë - Bota Sot
Shiu largon pushuesit nga plazhi, radhë të gjata trafiku në Vlorë

Shqipëria

Shiu largon pushuesit nga plazhi, radhë të gjata trafiku në Vlorë

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

Radhë të gjata kilometrike janë krijuar sot në mesditë përgjatë aksit rrugor Llogora, Dukat deri në Vlorë.

E diela e kthimit ka shkaktuar trafik në aksin rrugor te lart përmendur, siç edhe shihet nga pamjet në video.

Moti i keq dhe me reshje shiu ka bërë që sot turistët të largohen më herët se zakonisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat