Aksident në aksin Rrogozhinë-Peqin, vdes 50-vjeçari - Bota Sot
Aksident në aksin Rrogozhinë-Peqin, vdes 50-vjeçari

Shqipëria

Aksident në aksin Rrogozhinë-Peqin, vdes 50-vjeçari

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 16:15
Foto Ilustrim

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Rrogozhinë-Peqin. Raportohet se një makinë është përplasur me një motor.

Si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorit, rreth 50 vjeç. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat