SPAK zgjohu, Rama dhe qeveria perhapēn dhe perhapin pandemine - Bota Sot
SPAK zgjohu, Rama dhe qeveria perhapēn dhe perhapin pandemine

Shqipëria

SPAK zgjohu, Rama dhe qeveria perhapēn dhe perhapin pandemine

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 16:18
Ilustrim

Kane edhe fytyre keta te qeverise dhe gjobisin qytetare e biznese per Pandemine.

Rama me qindra police, deputete,kryetare bashkie tufa tufa, kryetari bashkise se Tiranes etj etj, perhapin Pandemine, shkelin dhe dhunojne vete kufizimet me çfare ju vjen per doresh.

Cfare te drejte kane mbi ligjin keta te rilindjes. Keta qe i çane veshet gjithe popullit per drejtesi e reforme ne drejtesi, e gjoja barazi para ligjit e dreqin me te bir.

SPAK boll fjete!!

Njerezit po infektohen dhe vdesin nga Kotonavirusi per shkak te vete qeverise dhe drejtesia fle.

Ju te SPAK shihini Fotot, boll u trembet, bejeni detyren dhe çojini ne burg keta genocidiste.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat