Bilanc tragjik, 3 të vdekur nga Covid në vendin tonë - Bota Sot
Bilanc tragjik, 3 të vdekur nga Covid në vendin tonë

Shqipëria

Bilanc tragjik, 3 të vdekur nga Covid në vendin tonë

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 10:38
Foto ilustrim

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit në lidhje me Covid. Raportohet se në 24 orët e fundit 3 pacientë kanë humbur jetën në spitalin infektiv.

Viktimat janë mjeku 69-vjeçar nga Puka, një 63 vjeçar nga Lezha dhe një 65 vjeçare nga Tirana.

Ndërsa numri i të infektuarve të konfirmuar është 71

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat