Detajet shokuese/ Nëna kishte vënë ventilator pranë kufomës, vajzat nuk kishin dalë kurrë nga... - Bota Sot
Detajet shokuese/ Nëna kishte vënë ventilator pranë kufomës, vajzat nuk kishin dalë kurrë nga...

Shqipëria

Detajet shokuese/ Nëna kishte vënë ventilator pranë kufomës, vajzat nuk kishin dalë kurrë nga...

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 11:41
Foto

Del fotoja e motrave Josifi, të cilat tronditën kryeqytetin në mbrëmjen e 2 korrikut, kur Anisa bashkë me të ëmën Zhanetën u gjetën të pajetë në banesë, ndërsa Blerta në gjendje të rëndë.

Top Channel raporton duke ju referuar sistemit TIMS se Anisa dhe Blerta nuk kanë kurrë nga vendi. Por ndërkohë që brenda banesës kishin mbetur ende gjurmët e tragjedisë qe u konsumua pas këtyre mureve, sot nisi edhe nxjerrja e objekteve nga banesa, mes tyre edhe dysheku ku u dergj e pajetë për muaj me radhë Anisa Josifi.

E ëma e saj, Zhaneta dhe e motra Blerta, kishin vendosur edhe ventilator për të larguar insektet dhe kundërmimin e rëndë nga trupi i pajetë i Anisës. Në këtë shtrat vajza që gjet gjysmë e dekompozuar, lyhej nga e ëma dhe e motra me vaj e uthull, në pritje të ringjalljes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat