Bie nga karroca me rrota, humb jetën një grua/Emri - Bota Sot
Bie nga karroca me rrota, humb jetën një grua/Emri

Shqipëria

Bie nga karroca me rrota, humb jetën një grua/Emri

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 14:43
Ilustrim

Një grua ka humbur jetën tragjikisht, pasi ka rënë nga karroca me rrota ku qëndronte prej kohësh.

Ngjarja vjen nga Kuçova, ku viktima është 62-vjeçarja Beruze Bejdo, nga fshati Kozarë.

Gruaja, me aftësi të kufizuara ishte nxjerrë në ballkon për ajrim, por befas ka rënë nga karroca dhe nga lartësia e ballkonit të shtëpisë private, rreth një metër i lartë.

Dëmtimet e marra në kokë, bënë që gruaja të gjejë vdekjen.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja është aksidentale, ndërkohë që lidhur me ngjarjen hetimet janë në vijim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat