Ministrja Besa Shahini befasohet nga dy mysafiret speciale në zyrën e saj - Bota Sot
Ministrja Besa Shahini befasohet nga dy mysafiret speciale në zyrën e saj

Shqipëria

Ministrja Besa Shahini befasohet nga dy mysafiret speciale në zyrën e saj

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 21:43
Besa Shahini me Vesa dhe Verina

Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sportit, Besa Shahini ka ndarë në Facebook-un e saj surprizën e veçantë që ka marrë ditën e sotme. Shahini është befasuar nga dy mbesat e saj, Vesa dhe Verina të cilat kanë ardhur nga Prishtina për ta vizituar atë.

“Vesa dhe Verina (mbesat ) më befasuan me vizitën e tyre nga Prishtina.”- shkruan Ministrja Shahini në facebook

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat