Gjykata e Apelit jep vendimin për Agim Kajmakun 24 orë pas arrestimit - Bota Sot
Gjykata e Apelit jep vendimin për Agim Kajmakun 24 orë pas arrestimit

Shqipëria

Gjykata e Apelit jep vendimin për Agim Kajmakun 24 orë pas arrestimit

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 15:10
Agim Kajmaku

Gjykata e Apelit ka caktuar masën detyrim paraqitje për Agim Kajmakun.

Ish kryebashkiaku i Vorës, që ishte shpallur në kërkim, Agim Kajmaku, u vu në pranga nga policia mbrëmjen e së hënës.

Ai është paraqitur në ambjentet e një spitali privat, për shkak të problemeve kardiake dhe diabetit, por mjekët kanë njoftuar policinë për shkak të urdhrit të arrestit të lëshuar ndaj tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat