Dalin në dritë detaje të reja: Blerta Josifi para disa vitesh ka vuajtur nga depresioni - Bota Sot
Dalin në dritë detaje të reja: Blerta Josifi para disa vitesh ka vuajtur nga depresioni

Shqipëria

Dalin në dritë detaje të reja: Blerta Josifi para disa vitesh ka vuajtur nga depresioni

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 08:00
Anisa dhe Blerta Josifi

Gazetari i Top Channel Andi Bora, ka zbuluar detaje të reja në lidhje me të mbijetuarën e familjes Josifi, Blertën.

Duke iu referuar burimeve të besueshme, gazetari Bora zbuloi këtë mbrëmje në “Open” se Blerta, disa vite më parë është trajtuar në spital, pasi vuante nga depresioni, duke cituar dhe ilaçet që ajo ka marrë.

“Ka një konfirmim.

Blerta kohët e fundit ka vuajtur nga një gjendje depresioni e rëndë, për të cilën është trajtuar.

Kjo ka ndodhur përpara tre ose katër viteve”, tha Bora.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat