Regjistrohen 5 raste të reja me Covid në Gjirokastër: Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen - Bota Sot
Regjistrohen 5 raste të reja me Covid në Gjirokastër: Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen

Shqipëria

Regjistrohen 5 raste të reja me Covid në Gjirokastër: Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 12:31
Ilustrim

Regjistrohen 5 raste të reja me Covid-19 në qytetin e Gjirokastrës, nga 16 tampone të kryera.

Burime për Ora News, bëjnë me dije se rastet e reja, janë kontakte të pedagoges së Fakultetit Ekonomik në universitetin ”Eqrem Çabej”, të cilët janë burri i saj, 2 fëmijët dhe një tjetër pedagoge.

Fakulteti Ekonomik u mbyll dy ditë më parë,  kur rezultoi pozitive pedagogia.

Deri më tani janë 17 raste pozitive në Gjirokastër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat