Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, ka të lënduar

Shqipëria

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, ka të lënduar

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 16:34
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mesditës në autostradën Tiranë-Durrës. Policia sqaron se aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:56.

“Mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të paidentifikuar, i cili është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”.

Më datë 11.07.2020, rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të paidentifikuar, i cili është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat