Bushati: Njerëzit e Ramës i kanë shkuar në vilë Bashës

Shqipëria

Bushati: Njerëzit e Ramës i kanë shkuar në vilë Bashës

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 23:59
Andi Bushati

Duke folur për deklaratën e mëhershme të kryetarit të PD se kryeministri Edi Rama i kishte çuar atij njerëz në zyrë që t’i propozonte postin e kryeministrit dhe Rama president, analisti Andi Bushati tha në Open, se ai ka informacione që Rama ka çuar njerëz dhe në vilën e tij.

“Unë në fakt di diçka që nuk do ta shkruaja vetë, por e di që njerëzit e Ramës i kanë shkuar në vilë Bashës.

Rama është ai që po bën të gjithë gjënë për të vjedhur zgjedhjet”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat