Vasili: Ne dërguam paketë për reformën e drejtësisë, por socialistët e rrëzuan

Shqipëria

Vasili: Ne dërguam paketë për reformën e drejtësisë, por socialistët e rrëzuan

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 23:49
Ilustrim

Në “Tempora”, ish-deputeti Petrit Vasili tha se opozita ka dërguar një paketë për reformën në drejtësi, por u hodh poshtë nga mediat.

Vasili: Ka pafundësisht nisma të opozitës, por mediat tërhiqen nga skupi i ditës. Për reformën në drejtësi dëgjoj se çfarë alternative ka opozita.

Në dërguam paketë për reformën e drejtësisë për ta futur në aksin 21-22 korrikut. Mediat nuk i kushtuan rëndësi dhe u harrua që u votua e u rrëzua nga socialistët brenda një minute.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat