Sejko: Opozita parlamentare luan lojën e Ramës, vetëm Murrizi dhe Hajdari bëhen sërish deputetë

Shqipëria

Sejko: Opozita parlamentare luan lojën e Ramës, vetëm Murrizi dhe Hajdari bëhen sërish deputetë

Më: 21 korrik 2020 Në ora: 23:47
Genc Sejko

Në “Tempora”, Genc Sejko tha se opozita parlamentare luan lojën e Ramës dhe pjesa më e madhe e tyre nuk do të jenë deputetë në parlamentin e ardhshëm.

Sejko: Opozita parlamentare është një lolo e qeverisë. për mua varet fati i tyre politik. Përjashtoj Murrizin dhe Rudina Hajdarin, që pjesa tjetër nuk do të jenë në parlamentin e ardhshëm. Të gjithë të tjerët po luajnë rolin e Ramës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat