Radhët në Athinë, MEPJ thirrje qytetarëve: Respektoni orarin e caktuar - Bota Sot
Radhët në Athinë, MEPJ thirrje qytetarëve: Respektoni orarin e caktuar

Shqipëria

Radhët në Athinë, MEPJ thirrje qytetarëve: Respektoni orarin e caktuar

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 19:54
Gent Cakaj

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se shërbimet e ambasadës shqiptare në Athinë, ofrohen pa ndërprerje nga ora 08:00 deri në orën 20:00.

MEPJ dhe Ambasada e RSh në Athinë i bëjnë apel qytetarëve që të respektohen oraret e përcaktuara, në mënyrë që të evitohet mbivendosja e tyre dhe radhët e krijuara.

“Gjithkush duhet të respektojë rigorozisht orarin e lënë me konsullin për asistencën e kërkuar, për të garantuar shpejtësi, cilësi dhe siguri në marrjen e shërbimit, për veten dhe të tjerët” – njofton MEPJ me anë të një reagimi në facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat