E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës - Bota Sot
E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

Shqipëria

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 10:24
Edi Rama ma familjen e tij

U nda nga jeta në moshën 82-vjeçare Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Ajo vuante prej kohësh nga një sëmundje e vështirë dhe ditën e sotme mbylli sytë përgjithmonë.

Në 56-vjetorin e tij të lindjes, Rama publikoi edhe foton e fundit të nënës.

Krahas fotos ku shfaqej duke përqafuar Anetën, ai shkruante: “Me gruan që më dha jetën”, duke e shoqëruar edhe me një zemër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat