Greg Rama i dedikon fjalët e ndjera gjyshes së tij, Aneta: Përpjekje e jotja për të tejkaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme tek unë - Bota Sot
Greg Rama i dedikon fjalët e ndjera gjyshes së tij, Aneta: Përpjekje e jotja për të tejkaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme tek unë

Shqipëria

Greg Rama i dedikon fjalët e ndjera gjyshes së tij, Aneta: Përpjekje e jotja për të tejkaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme tek unë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 12:32
Greg dhe Aneta Rama

Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit, Edi Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri nëpërmjet një postimi në “Facebook”.
Së fundmi edhe Greg Rama ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram” një foto me gjyshen e tij teksa shihen afër njëri-tjetrin të qeshur.

Krah fotos Greg shkruan :“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat