Makina kthehet përmbys, drejtuesi i mjetit përfundon në spital

Shqipëria

Makina kthehet përmbys, drejtuesi i mjetit përfundon në spital

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 17:21
Foto nga aksidenti

Një aksident është shënuar këtë të diel në aksin rrugor Berat-Urë Vajgurore në Otllak.

Një automjet, tip ‘opel’, me targa ‘AA264NK’ ka ndalë nga rruga dhe ka përfunduar i përmbysur në tokat bujqësore të fshatit.

Si pasojë është plagosur drejtuesi i automjetit, shtetasi Xh.M. 20 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat