Aksident në Vlorë, motori përplas këmbësorin - Bota Sot
Aksident në Vlorë, motori përplas këmbësorin

Shqipëria

Aksident në Vlorë, motori përplas këmbësorin

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 19:44
Foto ilustrim

Një aksident rrugor është regjistruar në rrugën Transballkanike në Vlorë, ku një motor që përdoret për shpërndarjen e ushqimit të shpejtë përplasi një person që po kalonte rrugën.

Përplasja ka qenë shumë e fortë dhe këmbësori është dërguar në spital me fraktura dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i motorit është shoqëruar në komisariat dhe po merret në pyetje rreth hollësive të ngjarjes që çuan në këtë aksident.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat