Murrizi e Valteri kallzim në SPAK, për tenderin e uniformave të policisë

Shqipëria

Murrizi e Valteri kallzim në SPAK, për tenderin e uniformave të policisë

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 12:38
Myslim Murrizi

Deputetët Myslim Murrizi dhe Halit Valteri kanë kallëzuar në Prokurorinë e Posaçme tenderin e Ministrisë së Brendshme për uniformat e policisë.

Sipas Murrizit, ky tender i është dhënë një kompanie gërmimesh, që po merr tenderat e Ministrisë së Mbrojtjes, asaj të Brendshme dhe Drejtorisë së Burgjeve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat