“Nxehet” qytetari në Tiranë, thyen xhamin e Prokurorisë - Bota Sot
“Nxehet” qytetari në Tiranë, thyen xhamin e Prokurorisë

Shqipëria

“Nxehet” qytetari në Tiranë, thyen xhamin e Prokurorisë

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 13:45
Foto ilustrim

Një burrë bërtiti dhe pastaj goditi me sende të forta xhamin e prokurorisë në Tiranë.

Kjo ngjarje kjo e pazakontë, ka ndodhur sot në kryeqytet.

Nuk dihen ende më shumë detaje por njoftohet se policia ka shoqëruar tashmë në komisariat qytetarin me iniciale K. Sh.

Mësohet se qytetari vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat