COVID-19: Humb jetën 28 vjeçari nga Shkodra - Bota Sot
COVID-19: Humb jetën 28 vjeçari nga Shkodra

Shqipëria

COVID-19: Humb jetën 28 vjeçari nga Shkodra

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 15:47
Foto ilustrim

Një 28 vjeçar nga Shkodra ka humbur jetën si pasojë e virusit COVID-19.

Lajmin e kanë bërë të ditur kolegët e tij të OSHEE, të cilët kanë shprehur ngushëllimet.

“Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushëllime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve 😢 U prehtë në paqe🙏”, mesazhi i kolegëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat