Është shëruar nga koronavirusi prej javësh, Flor Binaj: Njerëzit vazhdojnë të më qëndrojnë larg - Bota Sot
Është shëruar nga koronavirusi prej javësh, Flor Binaj: Njerëzit vazhdojnë të më qëndrojnë larg

Shqipëria

Është shëruar nga koronavirusi prej javësh, Flor Binaj: Njerëzit vazhdojnë të më qëndrojnë larg

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 09:05
Florjan Binaj

Në fund të qershorit Florjan Binaj dha në Instagram lajmin se ishte prekur nga koronavirusi. Ai shpjegoi qartë se ishte asimptomatik, por ashtu siç ishte rregulli do të karantinohej derisa të shërohej.

Aktori u izolua në shtëpi dhe nuk pati kontakt me asnjë njeri për ditë me radhë, derisa testet treguan që ishte negativ.

Flor Binaj: Njerëzit vazhdojnë të më qëndrojnë larg, ani pse e kam kaluar virusin dhe tani ndjehem mjfat mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat