14- vjeçarja nga Vlora prej 3 ditësh e zhdukur, babai me lot në sy: Më ndihmoni

Shqipëria

14- vjeçarja nga Vlora prej 3 ditësh e zhdukur, babai me lot në sy: Më ndihmoni

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 11:24
Ergita Liço

Një vajzë 14 vjecare është zhduku në Vlorë prej tre ditësh.

Babai i saj ka denoncur në polci rastin e fgmëijsë së tij.

Ai është shprehur se 14 vjeçarja banuese në Vlorë është zhdukur prej tre ditësh nga shtëpia.

I pyetur nga mediat babai i saj me lot në sy Miklovan Liço ka bërë thirrje që ta ndihmojnë kush të mundet për gjetjen fëmijës.

14 vjeçarja Ergita Liço është shpallur e humbur nga familja e saj 3 ditë më parë ku rreth orës 23:30 të natës kanë humbur kontaktet me të. Sipas të atit, djali i tij i kishte kërkuar të shkonte në shtëpi, teksa kur mbërritën prindërit në banesë ajo nuk qe aty.

Denoncimi është bërë në komisariatin e Vlorës dhe atë të Lushnjes teksa policia ka vijuar kërkimet. Nga kamerat e sigurisë ajo është parë në një hotel në Lushnje,e tani dyshohet të jetë në kryeqytet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat