Atak kardiak sapo doli nga deti, humb jetën një person në Durrës

Shqipëria

Atak kardiak sapo doli nga deti, humb jetën një person në Durrës

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 15:10
Foto ilustrim

Paraditen e sotme një person ka humbur jetën teksa pushonte pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme në plazhin e Durrësit.

Sipas policisë shtetasi SH.Xh., 64 vjeç ka humbur jetën pasi ka dalë nga deti për shkak të një infarkti kardiak që ka pësuar.

Autoambulanca ka marrë trupin e pajetë dhe vetëm pas kësaj është lejuar hyrja e pushuesve ditorë në ambjentent e konvaleshencës së Ministrisë së Brendshme.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në lagjen nr.13, Durrës, tek “Shtëpia e Pushimit e Ministrisë së Brendshme”, shtetasi Sh.Xh., 64 vjeç, banues në Patos, pasi ka dale nga uji nuk është ndjerë mirë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat