Aksident te kthesa e Kamzës/ Makina përplas 52-vjeçarin që po qarkullonte me biçikletë

Shqipëria

Aksident te kthesa e Kamzës/ Makina përplas 52-vjeçarin që po qarkullonte me biçikletë

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 21:51
Foto ilustrim

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Mësohet se rreth orës 17:25, te kthesa e Kamzës, mjeti me drejtues shtetasin F.Gj., 27 vjeç ka aksidentuar shtetasin XH.K., 52 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë. Ky i fundit ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që drejtuesi i mjetit ndodhet në vendngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat