Merr flakë “Audi” në Fier/ Qytetarët të frikësuar, makina u dogj në një zonë shumë të populluar

Shqipëria

Merr flakë “Audi” në Fier/ Qytetarët të frikësuar, makina u dogj në një zonë shumë të populluar

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 22:32
Merr flakë “Audi” në Fier/ Qytetarët të frikësuar, makina u dogj në një zonë shumë të populluar

Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në lagjen “Apolonia” në Fier.

Drejtuesi i makinës sapo kishte zbritur, kur makina shpërtheu në flakë.

Mësohet se makina është benzinë gaz. Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.  Zjarri në fjalë ka shkaktuar frikë te qytetarët për shkak se makina është djegur në një zonë shumë të populluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat