Nëna gjendet e vdekur në banesën e saj në Laprakë, policia shoqëron të birin - Bota Sot
Nëna gjendet e vdekur në banesën e saj në Laprakë, policia shoqëron të birin

Shqipëria

Nëna gjendet e vdekur në banesën e saj në Laprakë, policia shoqëron të birin

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 07:55
Foto ilustrim

Një grua 67-vjeçare është gjetur e vdekur brenda banesës së saj në Laprakë. Policia thotë se gruaja nuk ka shenja dhune në trup, ndërsa pritet që shkaqet e vdekjes t’i tregojë ekspertiza mjeko-ligjore.

Po sipas policisë, është bërë shoqërimi në komisariat i djalit të saj, personi i vetëm me të cilin jetonte.

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën “Gjon Kastrioti”, në Laprakë, është gjetur pa shenja jete, në banesë shtetasia V.R., 67 vjeçe, e cila jetonte vetëm me djalin e saj.

Trupi i viktimës u dërgua në morg për të kryer ekspertimin mjeko-ligjor, ku nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Shtetasi J.Z., 45 vjeç (djali viktimës) u shoqërua në komisariat për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat