Parashikimi i motit për të mërkurën, 12 gusht 2020 - Bota Sot
Parashikimi i motit për të mërkurën, 12 gusht 2020

Shqipëria

Parashikimi i motit për të mërkurën, 12 gusht 2020

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 07:39
Liqeni artificial, Tiranë, gusht 2020

12 gusht 2020: moti do të jetë kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. 

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  16/33°C

Zonat e ulëta  17/37°C

Zonat bregdetare 21/34°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat