Shtator në bregdet/ Pushuesit shijojnë plazhet e Adriatikut, pamje nga Durrësi dhe Golemi

Shqipëria

Shtator në bregdet/ Pushuesit shijojnë plazhet e Adriatikut, pamje nga Durrësi dhe Golemi

Më: 7 shtator 2020 Në ora: 13:46
Foto ilustrim

Me mbarimin e verës, pushuesit nuk e kanë braktisur plazhin.

Rrezet e diellit dhe jodi buzë detit po shijohen nga shumë pushues vendas dhe nga rajoni.

Kryesisht nga Tirana, Durrësi, Kosova, Maqedonia e Veriut, Serbia, Bosnje Hercegovina, po dhe grupet e fundit me turistë polakë po shijojnë plazhet e Durrësit, Golemit dhe Adriatikut në përgjithësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat