Dy makina përplasen “kokë më kokë”, plagosen rëndë 3 persona

Shqipëria

Dy makina përplasen “kokë më kokë”, plagosen rëndë 3 persona

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 18:25
Ilustrim

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të rëndë.

Ngjarja ndodhi pasditen e sotme, në aksin kombëtar Berat-Urë Vajgurore, ku dy makina janë përplasur kokë më kokë.

Për pasojë tre persona kanë mbetur të lënduar, teksa automjetet kanë pësuar dëme të konsiderueshme.

Në aksident janë përfshirë mjeti tip “Benz 250” me mjetin e OSHEE-së.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe reparti zjarrfikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat