Durrës, përplasja e makinës me motorin shkakton 2 të plagosur

Shqipëria

Durrës, përplasja e makinës me motorin shkakton 2 të plagosur

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 22:48
Foto ilustrim

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Durrës.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 16:50, në aksin rrugor Plepa-Ndroq, në Pjezë.

Një mjet me drejtues shtetasin A.K., dyshohet se është përplasur me një motor me drejtues shtetasin D.Gj., rreth 42 vjeç dhe pasagjer shtetasin V.M., rreth 36 vjeç.

Këta 2 të fundit janë lënduar nga përplasja dhe janë trasportuar në spital.

Ata ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat