Fier/ I riu tenton të vrasë veten

Shqipëria

Fier/ I riu tenton të vrasë veten

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 22:59
Foto ilustrim

Një shtetas kërcënon se do të vetëvritet pas konfliktit që ka patur me familjarët e tij.

Ai ka drejtuar armën vetes, nderkohë që policia po negocion për të shmangur tragjëdinë.

Personi, i ri në moshë ndodhet brenda një banese, së bashku me disa persona të tjerë dhe ka vendosur armën në pjesën e fytit, në tentativë për të kryer vetëvrasje. Ende nuk dihet sa persona ndodhen në banesen që mësohet se nuk është e personit në fjalë.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia që po negocion me personin e armatosur.

Ngjarja po ndodh në Zhupan të Fierit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat