Opozita e Gafave / Doktori i LSI, thirrje qytetarëve: Tregohuni të papërgjegjshëm!

Shqipëria

Opozita e Gafave / Doktori i LSI, thirrje qytetarëve: Tregohuni të papërgjegjshëm!

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 16:54
Petrit Vasili

Petrit Vasili sot u ka bërë thirrje qytetarëve që të tregojnë “papërgjegjshmëri të lartë” në këtë kohë të pandemisë.

Pas gafës së kohëve më parë, për “organizmin seksual”, që sipas Vasilit ishte Këshilli Politik, sot Vasili u ka bërë thirrje qytetarëve që të tregojnë papërgjegjshmëri të lartë.

Duke iu bashkuar kështu serisë së gafaxhinjve të opozitës, që fillon me kampionin, Lulzim Bashën, vazhdon me kryetaren e Vasilit, Monikën dhe përfundon me të shtuarin më të fundit, sekretarin e përgjithshëm Bardhi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat