Kishte konsumuar alkool, aksidentohet një person me biçikletë në Fier

Shqipëria

Kishte konsumuar alkool, aksidentohet një person me biçikletë në Fier

Më: 17 nëntor 2020 Në ora: 22:55
Ilustrim

Një aksident me plagosje ka ndodhur në Fier.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:20, në aksin rrugor Fier-Cakran.

G. H., 59 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar biçikletën nën efektin e alkoolit, është rrëzuar dhe për pasojë është dëmtuar.

Ai ndodhet në Spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat