Fico: Nëse respektohen masat nga qytetarët, nuk kemi pse shkojmë te mbyllja

Shqipëria

Fico: Nëse respektohen masat nga qytetarët, nuk kemi pse shkojmë te mbyllja

Më: 17 nëntor 2020 Në ora: 23:02
Albana Fico

Kreu i ISHP-së Albana Fico u shpreh se nëse respektohen masat, atëherë nuk do të shkohet te mbyllja.

Fico: Nëse respektojmë masat dhe bëjmë një përpjekje të fortë të gjithë, them që kemi një shans të mirë për të mos shkuar aty ku duhet, te mbyllja. Nëse cenohet shëndeti të gjithë duhet të mendohemi mirë.

Qytetarët nuk janë fajtorë, por pabesia e këtij virusi, edhe ne shqiptarëve na gjeti të gjunjëzuar. Prandaj u bëj apel qytetarëve që të respektojnë masat e rekomanduara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat