Policët e Tiranës rrahin njëri-tjetrin

Shqipëria

Policët e Tiranës rrahin njëri-tjetrin

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 18:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Po bëhet virale një video nga protesta e djeshme e ndodhur në kryeqytet ku policët sulmojnë këtë mundin dhe padahje godasin edhe një koleg i cili i terrorizuar bërtet.

“Jam koleg i juaji more ej”…

Pas kësaj, polici që e godet, tërhiqet në kërkim të protestuesve të tjerë…

Në vazhdim pamjet:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat