Zgjedhjet e 25 prillit / Spartak Ngjela merr vendimin e papritur

Shqipëria

Zgjedhjet e 25 prillit / Spartak Ngjela merr vendimin e papritur

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 19:49
Spartak Ngjela

Deputeti Selami Jenishehri pjesë e koalicionit me Kujtim Gjuzin pasi u regjistrua në KQZ tashmë ka hedhur hapin e radhës duke kërkuar kandidatë për të mbushur listat.

Drejtuesit e koalicionit, Gjuzi, Jenishehri dhe të tjerët kanë postuar në Facebook disa foto nga një takim me avokat Spartak Ngjelën.

Kujtim Gjuzi shkruan se “Zgjerohet koalicioni i vërtetë opozitar.

Sot filloi bashkëbisedimi me Av. Spartak Ngjelën, kryetar i Partisë LIGJ dhe DREJTËSI”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat