Rama: Vazhdon vaksinimi ndaj koronavirusit i gjyshërve dhe gjysheve mbi 80 vjeç

Shqipëria

Rama: Vazhdon vaksinimi ndaj koronavirusit i gjyshërve dhe gjysheve mbi 80 vjeç

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 20:09
Foto

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto, ku gjyshër mbi 80 vjeç, duke u vaksinuar ndaj koronavirusit.

Rama iu uron jetë të gjatë gjyshërve dhe gjysheve, duke shtuar se Shqipëria vazhdon të buzëqesh.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Edhe 100😍

*Tiranë, vazhdon vaksinimi i gjyshërve e gjysheve +80 vjeç❤️

#ShqipëriaBuzëqesh🌼

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat