“Alo! Ça ka nai gjo anej?” Rama publikon foton nga Brukseli

Shqipëria

“Alo! Ça ka nai gjo anej?” Rama publikon foton nga Brukseli

Më: 1 mars 2021 Në ora: 16:35
Edi Rama

Këtë të hënë kryeministri, Edi Rama ndodhet në Bruksel aty ku dhe po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit.

Pasi mbaroi konferencën për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Oliver Varhelyi dhe Josep Borrell, Rama ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram teksa shihet duke folur në telefon.

“Alo! Ça ka nai gjo anej? *Bruksel”– shkruan Rama krah fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat