Rama nga Brukseli: Ditë pozitive e produktive në një moment të vështirë për të gjithë

Shqipëria

Rama nga Brukseli: Ditë pozitive e produktive në një moment të vështirë për të gjithë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 18:40
Foto gjatë takimit

Kryeministri Rama e ka cilësuar ditën e sotme në Bruksel mjaft produktive dhe me vlerësime pozitive për  Shqipërinë.

Duke postuar disa foto me takimet e zhvilluara në Bruksel, Rama shkruan se ishin pozitive ku pati bashkëbisedime të drejtpërdrejta me ta.

“Ditë pozitive e produktive në një moment të vështirë për të gjithë; bashkëbisedime të drejtpërdrejta me miqtë tanë në Bruksel dhe vlerësime shumë të mira nga ana e tyre për Shqipërinë“, shkruan Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat