‘Projekti i hekurudhës Tiranë-Rinas i vjedhur nga Katari’/ Zbulohet mashtrimi i radhës nga Rama

Shqipëria

‘Projekti i hekurudhës Tiranë-Rinas i vjedhur nga Katari’/ Zbulohet mashtrimi i radhës nga Rama

Më: 1 mars 2021 Në ora: 22:50
Edi Rama

‘Projekti që prezantoi Rama i hekurudhës Tiranë-Rinas- Durrës është i vjedhur nga hekurudha e Katarit në Doha e prezantuar në 2016, lehtësisht e aksesueshme në youtube’, shkruan zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa.

Sipas Zhupës, Rama vazhdon talljet me shqiptarët në ditët e fundit në qeveri duke ju treguar përralla me kopje 3D.

Postimi i plotë i Ina Zhupës:

Projekti që prezantoi Rama i hekurudhës Tiranë-Rinas- Durrës është i vjedhur nga hekurudha e Katarit në Doha e prezantuar në 2016, lehtësisht e aksesueshme në youtube. Rama vazhdon talljet me shqiptarët në ditët e fundit në qeveri duke ju treguar përralla me kopje 3D. Asgjë nuk ka në plan të nis ashtu sic asgjë nuk bëri në 8 vjet! Rama ka dështuar! Shqiptarët nuk besojnë më tek mashtrimet dhe propaganda boshe. Më 25 prill ai humbet dhe gjithë Shqipëria Fiton!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat