Aksident në aksin Lezhë- Shkodër/ Plagoset drejtuesi i motorit

Shqipëria

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër/ Plagoset drejtuesi i motorit

Më: 28 mars 2021 Në ora: 11:19
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë- Shkodër në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Pirajve”.

Janë përplasur një automjet me një motor.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat