Elbasan, gjendet i pajetë një person, dyshohet se është mbytur nën lumin Shkumbin

Shqipëria

Elbasan, gjendet i pajetë një person, dyshohet se është mbytur nën lumin Shkumbin

Më: 16 prill 2021 Në ora: 17:26
Foto ilustrim

Trupi i pajetë i një personi është gjetur pasditen e sotme në fshatin Jagodinë në Elbasan.

Dyshimet e para janë që të jetë mbytur në lumin Shkumbin.

Gjinia dhe identiteti i të personit të pajetë nuk dihet ende.

Grupi hetimor është nisur drejt vendngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat