Bregu: Autobusët elektrikë të Veliajt, legjendë urbane si njëbrirëshat, aeroportet e portet në 3D

Shqipëria

Bregu: Autobusët elektrikë të Veliajt, legjendë urbane si njëbrirëshat, aeroportet e portet në 3D

Më: 17 prill 2021 Në ora: 17:14
Foto ilustrim

Kandidati për deputet i LSI-së në Tiranë, Vojo Bregu nga nxjerrë një video ku duket kryebashkiaku Veliaj që promovon flotën e autobusë elektrikë.

Bregu shkruan në Facebook se këto autobusë elektrikë janë një legjendë urbane e ngjashme me njëbrirëshat, aeroportet dhe portet në 3D.

Bregu: Autobusët elektrikë të Veliajt, një legjendë urbane e ngjashme me njëbrirëshat, aeroportet dhe portet në 3D.

Flitet në zë se ekzistojnë, por askush s’i ka parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat