Befason Berisha: Nuk përjashtoj rikthimin në krye të PD

Shqipëria

Befason Berisha: Nuk përjashtoj rikthimin në krye të PD

Më: 10 qershor 2021 Në ora: 23:28
Sali Berisha

I ftuar në Çim Peka Live, ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë deklaratën më bombë të ketyre viteve, pasi realitetit i ri politik i krijuar në vend, e ka detyruar atë të ndryshojë qëndrim në lidhje me angazhimin e tij politik.

Gazetari Peka e ka pyetur ish-kryeministrin Sali Berisha në lidhje me deklaratën e tij se do tërhiqej nga funksionet e tij politike, por Berisha e ka ndërprerë duke thënë kurrë mos thuaj kurrë.

Berisha: Kurrë mos thuaj kurrë! Never say enver. E kam përdorur me Ramiz Alinë dhe e përdor prapë, pasi sot kam ndërruar rrugë dhe po i heq të gjitha pengesat e mia.

Nuk përjashtoj asnjë të drejtë time kushtetuese më.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat