“Lajm tjetër i mirë”/ Edi Rama tepër i emocionuar: Jua kisha thënë!

Shqipëria

“Lajm tjetër i mirë”/ Edi Rama tepër i emocionuar: Jua kisha thënë!

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 14:18
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një tjetër lajm të mirë për vendin tonë.

Rama bën të ditur se Parlamenti holandez ka mbështetur thirrjen e Konferencës së Parë Ndërqeveritare Shqipëri - BE për nisjen zyrtare të negociatave për anëtarësim.

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur kap detajin në veshjen e autorit dhe bën deklaratën e fortë: Nuk ishte krim pasioni, por... (FOTO)

Postimi i plotë:

LAJM TJETËR I MIRË

Parlamenti hollandez mbështet thirrjen e Konferencës së Parë Ndërqeveritare Shqipëri - BE për nisjen zyrtare të negociatave për anëtarësim

*ju'a kisha thënë, pa u bërë zgjedhjet atje nuk kemi çfarë presim dhe ja, zgjedhjet mbaruan Shqipëria u zhbllokua

Sidoqoftë faleminderit me mirënjohje se #SkaKohëPërPushim

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat